Soncase
Türkiye'den ve Dünyadan En Son Durum Haberleri

Öldürüp cesedi stadın karşısına attılar

İstanbul Başakşehir’de ağaçlık alana atılmış bir erkeğe ait cansız beden bulundu. Yapılan inceleme sonrası şahsın, silahla kafasından vurularak …

İstanbul Başakşehir’de ağaçlık alana atılmış bir erkeğe ait cansız beden bulundu. Yapılan inceleme sonrası şahsın, silahla kafasından vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Olay, Başakşehir Olimpiyat Stadı’na giden yan yolda ağaçlık alanda saat 00.30 sırlarında meydana geldi. İddiaya göre, seyir halindeki bir otomobil Olimpiyat Stadı’nın karşısındaki ağaçlık geldiğinde durdu. Daha sonra otomobil içerisinden çıkarılan cansız beden ağaçlık alana atıldı. Öldürdükleri şahsın cansız bedenini ağaçlık alana atan şüpheliler olay yerinden kaçtı. Yoldan geçerken ölü şahsı gören yurttaşlar ise durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri olay yerini emniyet şeridi ile kapattı. Olay yeri inceleme polisleri ise incelemeler yaptı. Yapılan inceleme sonrası, öldürülen kişinin ensesinde bir tane kurşun yarası ve vücudunda darp izleri olduğu görüldü. Üzerinden kimlik çıkmayan ceset gerekli tetkikler yapılmak üzere 112 ekipleri tarafından Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Öldürülen kişinin üzerinde kimlik çıkmazken, yüz tanıma sistemi ile de cansız bedenin kimliği belirlenemedi. Şahsın terliği ve montu etrafa savrulurken, beton bloğun üzerindeki kan polis ekiplerini şüpheye düşürdü. Çevrede delil arayan polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

ENSESİNDEN SİLAHLA VURUP YOL KENARINA ATMIŞLAR

Yapılan incelemeler sonrasında ölü olarak bulunan kişinin ensesinden vurulduğu görüldü. Yol kenarına atıldıktan sonra biraz sürüklenen şahsın, terliklerinin ayaklarından çıktığı belirlendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku