Soncase
Türkiye'den ve Dünyadan En Son Durum Haberleri

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na çağrı: ‘Televizyonda sığınmacılar meselesini tartışmaya davet ediyorum’

Kılıçdaroğlu, sığınmacılar konusu hakkında “Suriye ve sığınmacılar konusu… Bu konuda partimiz çok iddialı. En tutarlı söylemde bulunan 2011 …

Kılıçdaroğlu, sığınmacılar konusu hakkında “Suriye ve sığınmacılar konusu… Bu konuda partimiz çok iddialı. En tutarlı söylemde bulunan 2011 tarihinden bu yana en tutarlı söylemi dillendiren partinin adı Cumhuriyet Halk Partisi’dir” dedi. 

Kılıçdaroğlu, “Biz komşumuzda olan bir savaşın bize yansımalarının tehlikeli boyutlarını dile getirdik. Biz dile getirdikçe egemen güçlerin talebi üzerine bizi suçladılar. Artık sokaktaki vatandaş da hangi partiden olursa olsun elini vicdanına koyduğunda evet CHP doğruları söylemiştir diyor” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU’NU DAVET ETTİ

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ ise sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısındaki ifadelerine ilişkin CHP liderine seslendi.

Özdağ, “Sayın Kılıçdaroğlu,sizi bütün vatansever CHP seçmeni önünde televizyonda 2011’den itibaren belgeler ile sığınmacılar meselesini tartışmaya davet ediyorum” dedi. 

Özdağ’ın paylaşımı şu şekilde:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku